Személy- és vagyonőr (Vác)

Váci ipari területre főállásban és alkalmi jelleggel is vagyonőr kollégákat keresünk.

Munkaidő: 24 / 48

Főbb feladatok:
• Személy és tehergépjármű forgalom be -és kiléptetetése
• Tűz- és riasztó rendszer kezelése
• Kulcsok kezelése

• Területellenőrzési tevékenység ellátása
• Dokumentáció kezelése
• Rendkívül események során a szükséges intézkedések megtétele

Elvárások:
• Vagyonőri igazolvány és kamarai tanúsítvány
• Önálló, pontos precíz munkavégzés
• Magabiztos fellépés
• Kiváló kommunikációs készség
• Alapszintű szintű számítógépes ismeretek
• Ápolt, igényes megjelenés
• Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Hosszútávú munkát kínálunk

Tényleges, törvényes teljes munkaidős foglalkoztatás
• Stabil, nemzetközi háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség, képzés
• Élet – és balesetbiztosítás
• Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges formaruhát

Jelentkezni kizárólag fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzzal lehet a keczko.szabolcs@securitas.hu email címen.

Örömmel várjuk jelentkezését

Ha kíváncsi rá, hogy hogyan kezeljül adatait, kattintson ide.

Az Elküldés gombra kattintva hozzájárul ahhoz, hogy kezeljük adatait.