Állásajánlat recepciósoknak irodaházakban

Budapesten belvárosi „A” kategóriás irodaházakba sürgősen recepciós munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás a vendégekkel, dolgozókkal,
  • belépő kártyák és kulcsok kezelése,
  • bejövő telefonok fogadása, továbbítása,
  • postai küldemények és csomagok kiadása, átvétele.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, érettségi,
  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs-, szervező készség
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • együttműködő, ügyfélorientált, nyitott személyiség
  • reprezentatív, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:

  • határozatlan időre szóló munkaviszony,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • élet – és balesetbiztosítás,
  • formaruha biztosítása,
  • egyéb térítésmentes juttatások (magán célú jogi tanácsadás/képviselet, képzések, tréningek stb.).